69 35 45 60 post@fjeldstad-bygg.no

Om oss

Fjeldstad Bygg

Vi er i dag en del av Snekker’n sin store familie, som inneholder 16 butikker over hele landet. Vi leverer produkter til hus og hytte.

Vårt Snekker`n senter rommer en stor utstilling med alle våre produkter. Her hjelper vi deg med å skreddersy løsninger og gir anbefalinger for hva som passer ditt behov.

Vi er en familiebedrift som startet opp som en trevarefabrikk for snart 50 år siden. Vi har derfor lang erfaring fra bransjen med gode tradisjoner og høy kompetanse hos våre ansatte. Vi håper dette vil bidra til at du føler deg trygg på at du tar de rette valgene når du besøker butikken vår!

Vårt mål er å være en del av et kjedekonsept som besitter en kompetanse og et servicenivå du ikke finner hos de store byggevarekjedene.

Service, kvalitet og fagkunnskap er vårt varemerke.

Ta kontakt!

Gamle Ålevei 11, 1624 Gressvik

+47 69 35 45 60

post@fjeldstad-bygg.no

    Åpningstider

    Mandag- fredag
    07.00 – 16.30

    Torsdag
    07.00 – 18.00

    Lørdag
    09.00 – 14.00

    Linn Larsen

    Daglig leder/ Salg
    linn@fjeldstad-bygg.no
    970 75 524

    Aina Helen Skjønsholt

    Salg
    aina@fjeldstad-bygg.no
    468 03 065

    Jon Egil Larsen

    Salg
    jon@fjeldstad-bygg.no
    907 91 981

    Stig Herman Lassen

    Salg
    stig@fjeldstad-bygg.no
    901 23 468

    Aksel Larsen

    Sjåfør
    post@fjeldstad-bygg.no
    69 35 45 60

    Jens Klaunes Nielsen

    Montør
    jens@fjeldstad-bygg.no
    960 02 549

    Kenneth Solli Gressløs

    Salg
    kenneth@fjeldstad-bygg.no
    994 82 201

    Konkurranse vinn gavenkort
    Garasjeporter banner
    Vinduer banner